Žaibiškai po nokdauno pakilęs „Žalgiris“ susitiks su „Galatasaray“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Vilniaus Žalgiris - Struga (BNS Foto nuotr.)

74-ą minutę įvartį praleidęs Vilniaus „Žalgiris“ sugebėjo suorganizuoti greitą sugrįžimą ir žengti į kitą Čempionų lygos atrankos etapą.

Antradienį atsakomosiose pirmojo atrankos etapo rungtynėse Ochrido miestelyje Vladimiro Čeburino auklėtiniai sugebėjo išvengti fiasko ir Šiaurės Makedonijos čempionę „Struga“ ekipą nugalėjo 2:1.

Pirmosios komandų rungtynės prieš savaitę Vilniuje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Į antrą Čempionų lygos atrankos etapą patekęs „Žalgiris“ jame susitiks su Turkijos milžine Stambulo „Galatasaray“ ekipa.

Pirmosios „Žalgirio“ ir „Galatasaray“ rungtynės įvyks liepos 25 dieną Vilniuje.

Rungtynes kiek aktyviau pradėję vilniečiai turėjo kelias progas pasižymėti, tačiau „Struga“, kaip ir pirmosiose rungtynėse, gelbėjo vartininkas Vedranas Kjoševskis. Įpusėjus kėliniui kamuolį kontroliuoti ir progas kurtis pradėjo ir makedonai, tačiau pasižymėti nepavyko ir jiems.

Pirmasis įvartis krito antrojo kėlinio viduryje, kuomet po Jurijaus Kendyšo žaidimo ranka į „Žalgirio“ vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Nors Edvinas Gertmonas atspėjo smūgio kryptį, Besarto Ibraimi šūvis buvo pernelyg tikslus.

„Žalgiriui“ teko gelbėtis ir jau netrukus, po kelių minučių, herojumi tapo tas pats Kendyšas, pasinaudojęs neužtikrintu „Struga“ žaidimu gynyboje.

Dar po kelių minučių į „Struga“ vartus krito pergalingas „Žalgirio“ įvartis – po gražios kombinacijos vienas prieš vartininką atsidūrė Mathiasas Oyewusi, o gelbėdamas savo komandą po jo šūvio kamuolį į savo vartus pasiuntė Sava Radičius.

„Struga“ Europos turnyro atrankoje žaidė pirmą kartą istorijoje. Klubas susikūrė prieš 8 metus.

Pasidalinti