„Wolves“ strategas apie kolegos pasirodymą: „Tokių dalykų neturėtų būti“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Nedas Pacevičius ir Giedrius Žibėnas. Betsafe-LKl ir BNS nuotr.

Vilniaus „Wolves“ ir „Ryto“ komandų akistata vėl dovanojo daugybę emocijų su kuriomis ne visiems pavyko garbingai susitvarkyti. Po pralaimėjimo „Wolves“ treneris Nedas Pacevičius pripažino varžovų pranašumą ir tikisi, kad pirmadienį jau jo auklėtiniai sugebės atsakyti deramai „Ryto“ komandai.

Vilniaus „Rytas“ susitikimą laimėjo net 38 taškų skirtumu – 113:75.

„Sveikiname „Rytą“, pelnytą pergalė. Serijos rezultatas 1-1. Kaip ir prieš dvi dienas, nieko per daug nelaimėjome, šiandien nieko per daug nepralaimėjome. Viskas prasidės iš naujo. Tiesiog „Rytas“ buvo daug fiziškesnė komanda. Žymiai labiau lipo ant mūsų nuo rungtynių pradžios. Ir jeigu šiandien buvo galima taip žaisti, vadinasi pirmadienį mes ateisime kitokie.“ – kalbėjo Pacevičius.

Nugalėtojams daugiausiai 16 taškų pelnė Gytis Radzevičius, 15 Margiris Normantas.

14 taškų pelnė ir 27 naudingumo balus surinko Martynas Echodas.

„Viskas prasidėjo mūsų gynyboje. Kažkur keli laisvesni jų metimai. Jie juos susimetė, pagavo tą pagreitį. Kova dėl atšokusių kamuolių nepasikeitė. Antras rungtynes turime problemų šioje vietoje. Ir aišku jų fiziškumas, kur mes nesijautėme patogiai. Abi komandos žino dėl ko žaidžia. Pirmose rungtynėse „Rytas“ galėjo kažką pasiimti sau ir atsinešti į rungtynes. Mes turime ką atsinešti po šių rungtynių į pirmadienį. “ – kalbėjo Pacevičius.  

Treneris pakomentavo ir kolegos Giedriaus Žibėno elgesį, kuomet pastarasis įsiplieskusiame konflikte iš nugaros pastūmė Kristupą Žemaitį.

„Mačiau tik įrašą. Gyvai nemačiau. Galbūt emocijos, gal dar kažkas. Manau, kad tokių dalykų neturėtų būti.“ – kalbėjo Pacevičius.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį. Betsafe-LKL pusfinalyje komandos kovoja iki trijų pergalių.   

Pasidalinti