„Wolves“ neturėjo vargo su „Pieno žvaigždėmis“

Kristupas Žemaitis. LKL nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pergalių kraitį papildė „Wolves“ (9-4) ekipa. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 90:71 palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-9).

Dar iki ilgosios pertraukos „Wolves“ išprovokavo tris Martyno Pacevičiaus pražangas, o patys peržengė pusšimčio taškų ribą ir pabėgo solidžiu atstumu (51:35).

Antrą ketvirtį „Wolves“ laimėjo 11-os taškų skirtumu.

Po ilgosios pertraukos Pasvalio komanda ieškojo būdų kaip atsitiesti, tačiau peržlaužti žaidimo eigos nesugebėjo.

„Pieno žvaigždes“ gaivino Igno Vaitkaus tritaškis, o gynyboje užsivesti padėjo blokas iš toli metusiam Adui Juškevičiui – 58:43.

Dar trečiajame kėlinyje į aikštelę mestas buvo Juanas Gomezas de Liano, Regimantas Miniotas iškart po to pasižymėjo dėjimu – 70:52.

Bet filipinietis aikštėje neužsibuvo – šeimininkai atsitiesė ir po Corey Alleno metimo iš vidutinio nuotolio priartėjo iki dešimties taškų – 60:70.

Netrukus „vilkai“ vėl įjungė aukštesnę pavarą ir šventė užtikrintą devintą pergalę LKL čempionate.

„Wolves“ ekipoje su 20 taškų rezultatyviausias buvo Regimantas Miniotas (23 naudingumo balai). Antras pagal rezultatyvumą sezono rungtynes sužaidęs Eigirdas Žukauskas pelnė 19 taškų.

Pasvalio ekipoje rezultatyvumu labiausiai išsiskyrė Martynas Pacevičius. Jo sąskaitoje 16 taškų ir 23 naudingumo balai.

Alytaus ekipa žygiuoja trečioje turnyro lentelės vietoje ir turi tiek pat pergalių kiek ir antroje vietoje žengiantis „Rytas“, kuris rungtynėmis sužaidė mažiau.