„Wolves“ centrą išlydėjo į Japoniją

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Pauliaus Paleckio/BNS nuotr.

Krepšinio mėgėjai Vilniaus „Wolves Twinsbet“ gretose kitą sezoną nebematys legionieriaus iš Nigerijos Christiano Mekowulu. Aukštaūgis palieka sostinės komandą pasibaigus metų trukmės kontraktui ir keliasi į Japoniją, kur rungtyniaus Akitos „Northern Happinets“ gretose.

Praėjusią vasarą į Lietuvą atvykęs 205 cm ūgio vidurio puolėjas iškart tapo viena svarbiausių „Wolves Twinsbet“ sudėties detalių, kurios trūkumas labiausiai pasijautė, kai žaidėjas patyrė traumą atkrintamųjų varžybų pradžioje ir dalį jų žaidė nepilnu pajėgumu, o mažojo finalo serijoje aikštelėje pasirodyti nebegalėjo.

Neseniai pasibaigusiame „Betsafe-LKL“ čempionate daugiau nei pusę rungtynių starto penkete pradėjęs Mekowulu vidutiniškai į savo sąskaitą įsidėjo po 8,7 taško, 4,2 atkovoto kamuolio ir 10,2 naudingumo balo per rungtynes, aikštelėje praleisdamas po 18,5 minutės.

Savo ruožtu, Europos taurės („BKT EuroCup“) turnyre aukštaūgis fiksavo kiek geresnę statistiką – 9,7 taško, 4,9 atkovoto kamuolio ir 11,7 naudingumo balo.

Geriausias savo rungtynes vilkėdamas „Wolves Twinsbet“ marškinėlius Mekowulu sužaidė sezono viduryje, kai šalies pirmenybių akistatoje su Kauno „Žalgiriu“ surinko 20 taškų, realizuodamas visus 10 baudos metimų, ir 26 naudingumo balus.

„Wolves Twinsbet“ klubas dėkoja krepšininkui už darbą viso sezono metu ir indėlį į komandos pergales bei linki geros kloties būsimose karjeros stotelėse.

Pasidalinti