„Wolves“ apie varžovų taktiką: „Tai padarytų kiekvienas protingas treneris“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Nedas Pacevičius. Patricija Adamovič/BNS nuotr.

Traumų išretinta Vilniaus „Wolves“ komanda pralaimėjo „Lietkabeliui“ 84:91 ir mažojo finalo serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1-2. Po rungtynių kalbėdamas apie nesėkmės priežastis sostinės komandos vyriausias treneris išskyrė vidurio puolėjų trukumą.

„Tikrai neturiu jokių šiandien pretenzijų žaidėjams. Kovėmės labai gerai. Paprasčiausiai tokiose rungtynėse turi būti ir sėkmės. Manau pirmas dvejas rungtynes pradėdavome gerai. Išsimesdavome kamuolius ten kur norime, šiandien pradėjome panašiai, paprasčiausiai skirtumas tas, kad nesusimetėme pakankamai gerų metimų.

Antroje pusėje ir skaičiai rodo, kad tikrai neturėjome tos sėkmės mesdami iš toli, kur su mūsų turima sudėtimi turime taip žaisti. Sveikiname „Lietkabelį“ ir ruošiamės kitoms rungtynėms.“ – kalbėjo Nedas Pacevičius.

– Treneris Čanakas pasidžiaugė atkovotų kamuolių statistika, kas jums nesisekė?

– Nesisekė, kad mes žaidžiame su vienu nominaliu vidurio puolėju, kuris realiai yra ketvirtas numeris. O „Lietkabelis“ uždėjo aiškų akcentą. Tai padarytų kiekvienas protingas treneris.

– Ar jūsų nuovargis jau tampa faktoriumi?

– Manau, kad yra pakankamai logiška, jog tokiose serijose suolo ilgis daro skirtumą. Mes šioje vietoje esame trumpesni.

– Kokie svarbiausi akcentai bus ketvirtajame mače?

– Išeiti tokia pačia energija su kokia šiandien buvome. Ypač antrame kėlinyje man patiko ta energija. Kažkokie gynyboje tam tikri pakitimai ir važiuoti kautis.  

– Kokia Rasheedo Sulaimono būklė?

– Nieko naujo nepasakysiu. Šiandien žaidė 23 minutes. Pakankamai artimi jam skaičiai. Aišku nėra lengva jam. Šiek tiek varžo jį ta trauma, bet jis žaidžia ir turi irgi kažkur pridėti.

– Kiek iš Vitalijaus Kozio tikitės solidesnio žaidimo?

– Aš Vitalijau neturiu jokių priekaištų. Jis turbūt gyvenime nėra žaidęs toje penktoje pozicijoje. Ypač prieš tokius didelius kaip Gagičius ar Maldūnas. Jis kažkur turi pranašumus kitose vietose. Verčiamės su tuo ką turime. Vitalijus įdeda tiek kiek gali.

– Ar yra šansų, kad Tayloras ar Mekowulu pasirodys šioje serijoje?

– Aš tikiuosi.

Pasidalinti