„West Ham United“ tapo Konferencijų lygos čempionais

Europos turnyruose „West Ham United“ klubas paskutinį kartą nugalėtojų titulu džiaugėsi 1965 metais. Twitter nuotr.

Dramatiškose, permainingose ir kruvinu incidentu pažymėtose Konferencijų taurės finalo rungtynėse čempionų titulą iškovojo „West Ham United“ futbolininkai.

Anglijos komanda Prahoje vykusiame finale 2:1 nugalėjo Italijos „Fiorentina“ komandą.

Rungtynių didvyriu tapo Jarrodas Bowenas. Jis uždirbo 11 metrų baudinį, o pačioje rungtynių pabaigoje greitos atakos metu pelnė ir pergalingą įvartį.

Pirmasis rungtynėse krito 62 minutę. 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Saidas Benrahma.

Po penkių minučių rezultatą tiksliu smūgiu į kampą išlygino Giacomo Bonaventura.

Pergalingu tapo Boewno reidas besibaigiant pagrindiniam laikui.

Tai pirmas „West Ham United“ laimėtas trofėjus nuo 1980 metų FA taurės. Europos turnyruose „West Ham United“ klubas paskutinį kartą nugalėtojų titulu džiaugėsi 1965 metais.

Įdomus faktas, kad „West Ham United“ tapo pirmuoju Anglijos klubu, kuris Europos turnyre laimėjo daugiau susitikimų nei vietiniame čempionate (12-11).

„West Ham United“ komanda pasibaigusiame Anglijos čempionate užėmė 14 vietą.

Konferencijos lygos finale tarp „Fiorentina“ ir „West Ham United“ komandų rungtynių metu įvyko kruvinas incidentas, po kurio stipriai nukentėjo Italijos komandos kapitonas Cristiano Biraghi.

Incidentas įvyko 33 rungtynių minutę kai Biraghi ėjo atlikti kampinio smūgio. „West Ham“ fanai paleido į futbolininką plastikinius puodelius su gėrimais, o vienas jų pataikė futbolininkui į galvą ir ją prakirto.