Wembanyama prieš olimpiados pradžią: „Neatleisiu sau, jei pralaimėsime“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Victoras Wembanyama (Scanpix nuotr.)

Prancūzijos krepšinio rinktinės žvaigždė Victoras Wembanyama ruošiasi artėjančioms olimpinėms žaidynėms.

Dėl šeimininkų privilegijos automatiškai į olimpiadą patekę prancūzai pastarajame pasaulio čempionate galėjo pernelyg nesiardyti, tačiau pasiektas rezultatas vis tiek tapo absoliučiu fiasko – Azijoje prancūzai neįveikė net grupių etapo.

Akivaizdu, kad prancūzai Paryžiuje iš savo rinktinės tikėsis geriausių įmanomų rezultatų, ypač dėl minėto pažeminimo pasaulio čempionate.

Prancūzijos talentui Wembanyamai tai bus pirmasis pasirodymas su Prancūzijos marškinėliais viename iš trijų svarbiausių rinktinių turnyrų. NBA metų naujoko titulą atsiėmęs prancūzas yra įsitikinęs, jog šiais metais rinktinė turi viską, kad taptų čempione.

„Atstovauti Prancūzijai yra kažkas neįtikėtino. Laimėti su Prancūzija medalį yra vienas iš mano karjeros tikslų. Neatleisiu sau, jei pralaimėsim kitai šaliai“, – teigė krepšininkas.

Šiame sezone Wembanyama „Spurs“ komandoje vidutiniškai rinko po 21,4 taško, 10,6 atkovoto kamuolio, 3,9 rezultatyvaus perdavimo ir 3,6 bloko. 20-metis taip pat buvo įtrauktas į NBA geriausiai besiginančių žaidėjų pirmajį penketuką.

Grupių etape Paryžiuje Prancūzija kovos prieš Vokietiją, Japoniją bei olimpinės atrankos grupės (Latvija, Sakartvelas, Filipinai, Brazilija, Kamerūnas, Juodkalnija) nugalėtoją.

Pasidalinti