Wembanyamą nustelbęs Sabonis pasižymėjo monstrišku dėjimu ir eiliniu trigubu dubliu

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Dar kartą Victorą Wembanyamą nustelbęs Domantas Sabonis pasižymėjo monstrišku dėjimu ir Sakramento „Kings“ ekipą vedė į pergalę.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį 27-erių lietuvio vedama komanda 127:122 nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus.

Dar likus kelioms minutėms iki mačo pabaigos Greggo Popovičiaus auklėtiniai pirmavo 120:116, tačiau tuomet dvitaškį pelnė Malikas Monkas, o tikslų tolimą metimą atliko De’Aaronas Foxas. Apskritai paskutinių dviejų minučių atkarpą „Kings“ laimėjo 11:2.

Nors prieš mačą buvo abejojama dėl ligos treniruotę praleidusio Sabonio galimybėmis žaisti, „Kings“ centras ne tik pasirodė aikštėje, bet ir surengė dominuojantį pasirodymą.

33 minutes ant parketo praleidęs Sabonis pasižymėjo 22 taškais, 11 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. Jam tai buvo jau 19-as trigubas dublis šiame sezone, po kurio lietuvis toliau lenkia Nikola Jokičių trejomis tokiomis rungtynėmis.

Akistatoje Sabonis sukūrė ir vieną įspūdingiausių momentų, kai po Foxo perdavimo atliko monstrišką dėjimą per Zachą Collinsą.

Mike’o Browno komandai tai buvo pirmosios rungtynės po „Visų žvaigždžių“ savaitgalio pertraukos.

Sabonio nukonkuruotas Prancūzijos krepšinio deimantas Wembanyama žaidė 31 minutę, pelnė 19 taškų, atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir net 5 blokus.

„Kings“ komandoje už Sabonį rezultatyviau žaidė tik Foxas, mačą baigęs su 28 taškais, 9 rezultatyviais perdavimais ir 5 atkovotais kamuoliais.

„Spurs“ į priekį vedė 32 taškus ir 6 rezultatyvius perdavimus surinkęs Devinas Vassellis.