Walkupo debiutas pažymėtas sudėtinga graikų pergale prieš Jordaniją

Thomas Walkupas (Scanpix nuotr.)

Graikijos rinktinė pasaulio čempionato starte iškovojo ne pačią lengviausią pergalę.

Šeštadienį tik paskutinėje rungtynių atkarpoje lengviau atsikvėpę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai 92:71 nugalėjo Jordanijos krepšininkus.

Paskutinę trečiojo kėlinio minutę pastarieji prie varžovų buvo priartėję per vieną metimą (58:61), tačiau ketvirtąjį kėlinį graikai pradėjo 13:3, paskutinėmis minutėmis surengė dar vieną spurtą 9:2 ir iškovojo pergalę.

Solidžias rungtynes sužaidė buvęs žalgirietis Thomas Walkupas, kurio sąskaitoje buvo 13 taškų, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 2 atkovoti kamuoliai. Jam tai buvo pirmos oficialios rungtynės Graikijos rinktinėje

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Giannoulis Larentzakis, pelnęs 19 taškų.

Tuo metu Jordanijos rinktinę į priekį tempė natūralizuotas amerikietis Rondae Hollisas-Jeffersonas. Bruklino „Nets“, Portlando „Trail Blazers“ ir Toronto „Raptors“ komandose žaidęs puolėjas surinko 24 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

C grupės ekipos yra potencialios Lietuvos rinktinės varžovės antrame čempionato etape. Pirmadienį graikų laukia akistata su amerikiečiais.