Vyšnia ant torto: „Bayer“ – Vokietijos taurės čempionė

Bayer futbolininkai (Scanpix nuotr.)

Xabi Alonso vadovaujama Lėverkuzeno „Bayer“ komanda pasakišką sezoną vainikavo dar vienu titulu.

Šeštadienio vakarą Vokietijos čempionai 1:0 nugalėjo „Kaiserslautern“ futbolininkus bei tap Vokietijos taurės turnyro nugalėtojais.

Vienintelį mačo įvartį įpusėjant pirmajam kėliniui pelnė iš „Arsenal“ po praeito sezono persikėlęs Granitas Xhaka.

Iškovoti pergalės Alonso komandai nesutrukdė ir tai, jog visą antrąjį kėlinį ji rungtyniavo dešimtyje.

Titulas Vokietijos taurėje reiškia tai, jog „Bayer“ sezoną baigė pralaimėjusi viso labo vieną mačą. Tiesa, tai nutiko ne pačiu dėkingiausiu metu – Europos lygos finale prieš „Atalanta“.

Šį sezoną „Bayer“ pirmą kartą istorijoje tapo ir Bundeslygos čempione. Alonso komanda tapo tik šešta istorijoje, pajėgusia nuskinti Vokietijos dublį.

DFB taurę Lėverkuzeno ekipa laimėjo antrą kartą istorijoje. Tiek pat sykių čempionais yra tapę „Kaiserslautern“.

„Kaiserslautern“ buvo pirmas ne Bundeslygos klubas nuo 2010/2011 m. sezono, iškopęs į Vokietijos taurės finalą.