Vulverhamptone dominavę „Arsenal“ kyla į „Premier“ lygos viršūnę

Arsenal X nuotr.

Londono „Arsenal“ pasiekė užtikrintą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje ir pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.

Mikelio Artetos auklėtiniai išvykoje 2:0 įveikė „Wolves“ ir bent dalinai reabilitavosi po nesėkmės UEFA Čempionų lygoje.

Abu rungtynių įvarčiai krito kėlinių pabaigose. Pirmos mačo dalies pabaigoje Leandro Trossardas puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą išvedė „Arsenal“ į priekį.

Londono futbolininkai antrajame kėlinyje dominavo aikštėje ir tai vainikavo Martino Odegaardo įvartis jau penktą teisėjo pridėtą minutę.

„Arsenal“ link varžovų vartų atliko net 24 smūgius, o į vartų stačiakampį skriejo 9 kamuoliai. Tuo tarpu „Wolves“ atliko 5 smūgius, o vartų plotą – 3.

Londono komandai dar liko sužaisti 5 mačus. Jų sąskaitoje – 74 taškai. Tašku atsilieka „Manchester City“, kurie šiandien FA taurės pusfinalyje 1:0 įveikė Londono „Chelsea“ ir pateko į turnyro finalą. Pepo Guardiolos komanda „Premier“ lygoje yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

71 taškas „Liverpool“ sąskaitoje, kurie savo turo rungtynes žais rytoj Londone su vietos „Fulham“.