Vokietijos čempionų titulą iškovojo „Bayern“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Bayern Munchen X nuotr.

Miuncheno „Bayern“ po keturių metų pertraukos tapo Vokietijos krepšinio lygos nugalėtojais. Jie ketvirtose finalo rungtynėse įveikė Berlyno ALBA ir laimėjo seriją 3-1.

Berlyne vykusias rungtynes Pablo Laso auklėtiniai laimėjo 88:82 ir iškovojo pirmąjį titulą nuo 2019 metų. Praėjusiais metais triumfavo „Ratiopharm Ulm“, o prieš tai tris sezonus lygoje dominavo ALBA.

Po pirmų dviejų finalo serijos rungtynių Miunchene rezultatas buvo 1-1, tačiau „Bayern“ sugebėjo laimėti dvi rungtynes Berlyne paeiliui.

Nugalėtojus į titulą vedė Carsenas Edwardsas, surinkęs 29 taškus. Miuncheno komandos mažylis finalo serijoje rinko po 18,3 taško ir tapo finalų MVP.

Devinas Bookeris (9 atk. kam.) ir Leandro Bolmaro pridėjo po 10 taškų, o su Kauno „Žalgiriu“ siejamas Sylvainas Francisco ant parketo praleido tik 7 minutes, tačiau spėjo surinkti 7 taškus.

ALBA į priekį vedė Sterlingas Brownas – 25 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai. Yanni Wetzellis pridėjo 11, Johnas Thiemannas – 9 taškus ir 10 atkovotų kamuolių.

Pasidalinti