Vokietijoje – triuškinančią „Bayern“ pergalę atnešęs Kane’o „hat-trickas“

Harry Kane'as. Scanpix nuotr.

Užtikrintą pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo čempionato lyderis Miuncheno „Bayern“ klubas.

Vincento Kompany vadovaujama ekipa 4:0 savų žiūrovų akivaizdoje sutriuškino „Stuttgart“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai kontroliavo žaidimą bei nesėkmingai realizavo progas, o visi keturi mačo įvarčiai buvo pelnyti antroje rungtynių dalyje.

Po pertraukos puikių asmeninį pasirodymą surengė Harry Kane’as, per tris minutes įmušęs du įvarčius. 80-ą minutę Anglijos rinktinės puolėjas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, o susitikimo pabaigoje Miuncheno ekipos pergalę įtvirtino Kingsley Comanas.

Kane’ui – tai trečiasis „hat-trickas“ šiame sezone, o Bundelygoje 31-erių futbolininkas jau yra pasižymėjęs 8 kartus.

Po šios pergalės „Bayern“ su 17 taškų turnyrinėje lentelėje dalinasi pirmą vietą kartu su „RB Leipzig“ klubu.