Vokietijoje – tobulas Kane’o „hat-trickas“ ir 8 „Bayern“ įvarčiai

Harry Kane'as. FCBayern X nuotr.

Miuncheno „Bayern“ net 8:1 pervažiavo „Mainz 05“ ekipą Vokietijos čempionate, o jų atakų lyderis Harry Kane’as pasižymėjo 3 kartus.

Kane’as atidarė komandos įvarčių sąskaitą 13-tą minutę, o po 6-ių minučių Leonas Goretzka pranašumą padvigubino. Nadiemas Amiri buvo sušvelninęs pranašumą, tačiau Kane’as jau per pridėtą kėlinio laiką pasižymėjo dar kartą.

Antrajame kėlinyje jau vyko „Mainz 05“ komandos triuškinimas. Įvarčius mušė Thomas Mulleris, Jamalas Musiala, Leonas Goretzka, o 70-tą mačo minutę Kane’as įformino tobulą „hat-tricką“ – įvarčiai abejomis kojomis ir galva.

„Bayern“ dabar Bundeslygoje turi 57 taškus ir 7-iais atslieka nuo dar nei vienerių rungtynių nepralaimėjusių Leverkuzeno „Bayer“, kurie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Ilgametis Totenhemo „Hotspur“ puolėjas Vokietijos pirmenybėse jau pasižymėjo 30 kartų. Antroje vietoje esantis Štutgarto komandos puolėjas Serhou Guirassy įvarčius mušė 21 kartą.