Visus kėlinukus pralaimėjusi „Valencia“ patyrė sutriuškinimą Milane

Olimpia Milano twitter nuotr.

Milano „Emporio Armani“ nušlavė svečius iš Valensijos 83:52 ir įsirašė 2 pergalę Eurolygoje.

Prieš rungtynes komandos buvo priešingose situacijose. Milano krepšininkai buvo iškovoję tik 1 pergalę 6 rungtynėse, o „Valncia“ buvo patyrusi tik vieną nesėkmę.

Ispanijos komanda vertėsi be savo lyderio Chriso Joneso.

Jau po pirmo ketvirčio dviženklį pranašumą susikūrę „Emporio Armani“ krepšininkai laimėjo visus rungtynių kėlinukus.

Puikias rungtynes sužaidė Nikola Mirotičius. Jis per 21 minutę pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus. Maodo Lo pridėjo 10 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus. Alexo Poythresso sąskaitoje – 8 taškai ir 7 atkovoti kamuoliai.

Valensijos komandoje vienintelis dviženklį taškų skaičių surinko Jaredas Harperis – 10 taškų. Brandonas Daviesas įmetė 9 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, tačiau suklydo 5 taškus. Nathanas Reuversas pridėjo 8 taškus ir 6 atkovotus kamuolius.

Kitą savaitę Milano komanda susitiks su Bolonijos „Virtus“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ ekipomis.

„Valencia“ atsitiesti mėgins dvikovose su su Ispanijos grandais – „Barcelona“ ir „Real“.