Visus kėlinukus laimėjusi „Celtics“ užtikrintai pradėjo rytų pusfinalio seriją

Celtics X nuotr.

Geriausia NBA reguliaraus sezono komanda Bostono „Celtics“ užtikrintai pradėjo Rytų konferencijos pusfinalio seriją.

Visus rungtynių ketvirčius laimėję Bostono krepšininkai 120:95 sutriuškino Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkus.

Itin rezultatyvų pirmą ketvirtį aikštės šeimininkai laimėjo 40:34. Tai yra rezultatyviausias kėlinukas „Celtics“ atkrintamosiose nuo 1990 metų ir trečias rezultatyviausias istorijoje.

Palaipsniui vis didinę savo persvarą Bostono krepšininkai po trijų ketvirčių turėjo 15 taškų persvarą. Lemiamą kėlinuką jie pradėjo 10:2 ir uždarė bet kokią galimą intrigą rungtynėse.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jaylenas Brownas – 32 taškai. Derrickas White’as suleido net 7 taiklius tritaškius iš 12 bandymų ir viso surinko 25 taškus. Komandos lyderio Jasono Tatumo sąskaitoje – 18 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Paytonas Pritchardas pridėjo 16, o Jrue Holiday – 14 taškų.

„Cavs“ Donovanas Mitchellas įmetė 33 taškus, Evanas Mobley pridėjo 17 taškų ir 13 sugriebtų kamuolių. Darius Garlandas palnė 14, o Isaacas Okoro – 11 taškų.

Abi komandos vertėsi be pagrindinių savo vidurio puolėjų. Klivlendo komandos aukštaūgis dėl šonkaulių sumušimo praleido jau ketvirtą mačą, o blauzdą pasitempęs Kristapas Porzingis ant parketo nežengė antrą mačą paieliui.

„Celtics“ užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 55:38. Taip pat rungtynių šeimininkai geriau atakavo iš toli. Jie pataikė 18 tritaškių iš 46 (39,1 proc), kai svečiai pataikė vos 11 metikų iš 42 (26,2 proc.).

Antrosios serijos rungtynės taip pat bus žaidžiamos Bostone.