Visi koziriai „Žalgirio“ pusėje: privalomas įveikti Čempionų lygos barjeras

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Edvinas Gertmonas, Vladimiras Čeburinas ir Mathiasas Oyewusis. Osportas.lt fotomontažas

Klubiniame Lietuvos futbole artėja svarbiausios akimirkos – pasirodymai Europos atrankos turnyruose. Čempionų lygoje varžysis šalies flagmanas Vilniaus „Žalgiris“ Pasak specialistų Vladimiro Čeburino auklėtiniams burtai parinko varžovą, kurį privaloma įveikti.

Vilniaus „Žalgiris“ Čempionų lygos kompaniją pradės akistata su Šiaurės Makedonijos „FC Struga“ klubu.

„Čia Vilniaus „Žalgiriui“ duodu 95 procentus, nes jeigu jau tokių komandų Čempionų lygoje nepraeini, tai nežinau, – burtus Lietuvos čempionams įvertino futbolo apžvalgininkas Ervinas Kvitkauskas.

„Struga“ įkurta vos 2015 metais ir ilgą laiką žaidė stadione, kuris talpino 800 žiūrovų, dabar gali džiaugtis daugiausiai 2000 sirgalių palaikymu.

IŠTRAUKA APIE „FC STRUGA“:

Šiaurės Makedonijos komanda jau seniau yra baigusi savo šalies pirmenybes ir tai dar vienas „Žalgirio“ privalumas.

„Daugumą šios komandos žaidėjų yra vietiniai arba su dvigubomis pilietybėmis. Vienas legionierius iš Nigerijos ir vienas iš Serbijos.  Čempionatą laimėjo nesunkiai, antroje vietoje likusią „Shkupi“ komandą pralenkė 10 taškų. „Žalgiriui“ naudinga, kad jų čempionatas baigėsi gegužės mėnesį. Kai kurių žaidėjų kontraktai baigėsi. Visi koziriai „Žalgirio“ rankose.“ – užtikrintai laidoje „Įvartis“ kalbėjo Kvitkauskas.

„Aš irgi sakau, kad „Žalgiris“ favoritai, bet reikia žiūrėti savęs. Nes dabar jie ir su Alytaus „Dainava“ turi daug problemų“, – kolegai antrino Tautvydas Vencevičius.

Žvelgiant ir į UEFA reitingą „Žalgiris“ yra gerokai aukščiau. Lietuvos čempionai 134 vietoje, Šiaurės Makedonijos klubas tik 417.

„Vienintelis geras dalykas apie šį klubą tai yra treneris. Patyręs 63 metų specialistas iš Albanijos Shpetimas Duro. Jis yra treniravęs Gyčio Paulausko klubą, ir Gytis atsiliepė labai gerai apie trenerį. Tai gerbiamas specialistas.“ – varžovus analizavo Kvitkauskas.

UEFA Čempionų lygos pirmąsias atrankos rungtynes „Žalgiris“ žais namuose liepos 11 dieną, o antrąsias išvykoje – liepos 19 d.

Įveikęs pirmąjį Čempionų lygos atrankos etapą „Žalgiris“ antrajame susitiktų su Turkijos čempionu Stambulo „Galatasaray“.

Pasidalinti