Visas rungtynes pirmavusi „Baskonia“ paliko ALBA lentelės dugne

Baskonia X nuotr.

Vitorijos „Baskonia“ su Tadu Sedekerskiu nesunkiai namuose susitvarkė su Berlyno ALBA krepšininkais – 88:71 ir sustiprino savo pozicijas kovoje dėl įkrintamųjų.

Neseniai ilgametę sutartį su komanda sudaręs Sedekerskis ant parketo praleido 26 minutes ir įmetė 9 taškus (2/3 dvit., 5/5 baud.), pridėjo 3 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

Šeimininkai įspūdingai realizavo dviejų taškų vertės metimus – pataikė 27 dvitaškius iš 35 (77,1 proc.). Jau pirmame ketvirtyje dviženklę persvarą susikūrę baskai buvo leidę prancūzams priartėti iki 8 taškų antrajame ketvirtyje, o po pertraukos vis didino savo pranašumą.

Vėl puikiai kamuolius skirstė Codi Milleris-McIntyre’as. Lygos rezultatyvių perdavimų karalius šį kartą jų išdalino 10, pridėjo 14 taškų ir surinko 25 naudingumo balus. Rezultatyviausia žaidė Chima Moneke – 16 taškų, Vanja Marinkovičius pridėjo 15, o Matthew Costello pridėjo 8 taškus ir 9 atkovotus kamuolius.

Vokiečiams Mattas Thomas ir Khalifa Koumadje įmetė po 12, Elias Rapique – 11, o Yanni Wetzellis – 10 taškų.

Baskonijos komanda laimėjo jau 15 rungtynių ir su Tel Avivo „Maccabi“ dalinasi 8-9 vietas. ALBA patyrė penktą nesėkmę paeiliui ir su penkiomis pergalėmis lieka turnyrinės lentelės dugne.