„Virtus“ reikalus Vokietijoje sutvarkė jau pirmoje pusėje

Tornike Shengelia (Euroleague.net nuotr.)

Dominuojantį pasirodymą pirmoje mačo pusėje surengusi Bolonijos „Virtus“ ekipa Eurolygoje iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Penktadienio vakarą Luca Banchi auklėtiniai išvykoje 83:68 parklupdė Berlyno ALBA krepšininkus.

Solidų pranašumą italai susikrovė jau po pirmos mačo dalies ir ilgąją pertrauką pasitiko turėdama 21 taško pranašumą – 48:27.

Trečiajame kėlinyje Israelio Gonzalezo auklėtiniams mavyko kiek apmažinti deficitą, tačiau sugrįžti į rungtynes ALBA taip ir nesugebėjo.

„Virtus“ per 19 Eurolygos turų iškovojo 14 pergalių ir patyrė 5 nesėkmes, vieną iš jų – sezono starte prieš „Žalgirį“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi su 12 taškų buvo Bryantas Dunstonas (6 atk. kam) ir Tornike Shengelia (5 atk. kam., 5 rez. perd.). Gabrielis Lundbergas pridėjo 11 taškų.

Rezultatyviausi mače buvo ALBA krepšininkai Johnas Thiemannas ir Matteo Spagnolo, pelnę po 19 taškų.

ALBA su 3 pergalėmis toliau yra turnyrinės lentelės apačioje.