Vienas lauke – ne karys: Durantas nesulaukė pagalbos, o ketvirtajame kėlinyje sustojusi „Suns“ krito Los Andžele

Los Angeles Lakers twitter nuotr.

Kevinas Durantas pelnė taškų, o be Devino Bookerio ir Bradley Bealo žaidusi „Suns“ išvykoje nusileido „Lakers“ krepšininkams 100:95.

Tai buvo pirmas kartas nuo 2018 metų, kai Lebronas Jamesas ir Durantas susitikė NBA reguliaraus sezono rungtynėse.

Durantas net 15 taškų surinko 3 kėlinuke, o prieš prasidedant 4 kėlinukui savo sąskaitoje jau turėjo 30 taškų, o Fynikso komanda pirmavo 84:72.

„Lakers“ lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 10:0 ir po Anthony Daviso taškų prartėjo iki 2 taškų – 82:84. Puolime sustoję „Suns“ krepšininkai per pirmas 10 kėlinuko minučių sugebėjo pelnyti tik 3 taškus. „Lakers“ spurtavo 19:3 ir iškovojo pirmą pergalę sezone – 100:95

„Lakers“ į pergalė vedė Davisas – 30 taškų ir 13 atkovotų kamuolių. Jamesas pridėjo 21 tašką, 8 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus. D’Angelo Russellas pridėjo 14 taškų, Austinas Ravesas – 10.

Durantas rungtynes baigė su 39 taškais ir 11 atkovotų kamuolių. Ericas Gordonas pridėjo 15, o Jordanas Goodwinas – 14 taškų.

Kitas rungtynes „Suns“ žais namuose su Jutos „Jazz“, o „Lakers“ ekipos laukia išvyka į Sakramentą ir dvikova su Domanto Sabonio „Kings“.