Verstappenas pasiekė šeštą pergalę iš eilės, „Red Bull“ pakartojo rekordą

Verstappenas buvo greičiausias Didžiosios Britanijos Grand Prix lenktynėse - iškovojo šeštą pergalę iš eilės ir aštuntą sezone. Red Bull nuotr.

Maxas Vertapepenas ir toliau yra neprilygstamas formulės 1 varžybose, o „Red Bull“ komanda pakartojo pergalių iš eilės rekordą.

Verstappenas buvo greičiausias Didžiosios Britanijos Grand Prix lenktynėse ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės ir aštuntą sezone. „Red Bull“ komanda tai buvo 11 pergalė iš eilės.

Dideliam 160 tūkstančių aistruolių džiaugsmui antras finišo liniją kirto Lando Norrisas, trečią vietą užėmė kitas britas Lewisas Hamiltonas.

McLaren komandos atstovas Oscaras Piastri finišavo ketvirtas už nugaros palikdamas penktą vietą užėmusį George‘ą Russellą iš „Mercedes“ komandos.

Vertappenas lenktynes pradėjo iš pirmos pozicijos, tačiau pačiame stare ją prarado. Pirma vieta Norisas džiaugėsi neilgai. Čempiono titulą ginantis Verstappenas prarastą vietą susigrąžino jau penktame rate.

Lenktynės daugiau intrigos atgavo po saugos automobilio pasirodymo 33 rate dėl Kevino Magnusseno užsidegusio bolido.

Situacija sėkmingai pasinaudojo Hamiltonas, kuris šoktelėjo į trečią vietą ir kelis kartus bandė aplenkti antroje vietoje važiavusį Norrisą.

Kitas etapas po dviejų savaičių bus surengtas Vengrijoje.

Čempionate užtikrintai su 255 taškais pirmauja Verstappenas. Antroje vietoje su 156 taškais jo komandos draugas Sergio Perezas. Konstruktorių įskaitoje taip pat dominuoja „Red Bull“ komanda.