Vengrus nugalėjusi Vokietija gali ruoštis atkrintamosioms

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Jamalas Musiala ir Ilkay Gundoganas (Scanpix nuotr.)

Juliano Nagelsmanno vadovaujami Vokietijos futbolininkai pamažu gali ruoštis Europos čempionato atkrintamosioms.

Trečiadienio vakarą antrosiose A grupės rungtynėse Europos čempionato šeimininkai 2:0 gana užtikrintai susitvarkė su Vengrijos futbolininkais.

Pirmojoje dvikovoje Škotiją sutriuškinę vokiečiai jau gali ruoštis atkrintamosioms. Net jeigu grupėje nuo šiol įvyktų stebuklai, vokiečiai su dviejomis pergalėmis garantuotai patektų tarp keturių geriausių trečiųjų vietų, taigi ir į atkrintamąsias.

Tuo metu vengrus dabar gelbėtų tik stebuklas. Marco Rossi auklėtiniams reikia tikėtis škotų pergalės prieš šveicarus, pačių pergalės prieš Škotiją milžinišku skirtumu ir vokiečių triumfo prieš šveicarus.

Vengrai daugiausiai bėdų vokiečiams kėlė pirmajame kėlinyje, kuriame itin aktyvus buvo rinktinės kapitonas ir „Liverpool“ saugas Dominikas Szoboszlai. Visgi svečiams įveikti Manuelio Neuerio nepavyko.

Patys vokiečiai į priekį veržėsi po didelės sumaišties, kurios atomazgoje kamuolį rikošetu į vartus nukreipė Miuncheno „Bayern“ saugas Jamalas Musiala, tapęs pirmuoju futbolininku šiame Europos čempionate, mušusiu daugiau nei vieną įvartį.

Antrajame kėlinyje vengrai grėsmių prie vokiečių vartų apskritai nekėlė, o šeimininkų pergalę įtvirtino kapitono Ilkay Gundogano tikslus smūgis po Maximiliano Mittelstadto perdavimo iš kairiojo krašto.

Standings provided by Sofascore
Pasidalinti