Vėl puikus Brazdeikis ir sunki „Olympiakos“ pergalė Miunchene

Scanpix nuotr,

Ignas Brazdeikis sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, o Pirėjo „Olympiakos“ pasiekė sunkią pergalę išvykoje, rezultatu 76:72 įveikdami Miuncheno „Bayern“.

Ignas Brazdeikis rungtyniavo lygiai 20 minučių – žaidė visą pirmą ir visą trečią kėlinukus. Per jam skirtą laiką Iggy įmetė 11 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), po 5 kartus atkovojo kamuolį ir privertė varžovus prasižengti bei surinko 15 naudingumo balų.

Graikijos komandai tai buvo antra pergalė šią savaitę pasiekta Vokietijoje. Antradienį jie 101:87 nugalėjo Berlyno ALBA, o tose rungtynėse Brazdeikis pelnė 11 taškų ir surinko 13 naudingumo balų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis atidarė komandos sąskaitą rungtynėse, kai po netaiklaus savo tritaškio atkovojo kamuolį ir pelnė taškus su pražanga. Beveik tą patį Ignas padarė dar 2 kartus ir surinko pusę komandos taškų pirmajame kėlinuke, kurį „Oly“ laimėjo 18:14.

Antrajame ketvirtyje, kaip įprasta Georgio Bartzoko schemose, Brazdeikis nepasirodė. Lygiai vykusį kėlinuką aikštės šeimininkai pabaigė spurtu 7:0 ir išsiveržė į priekį – 38:35.

Po pertraukos vėl ant parketo žengė Brazdeikis ir trečią kėlinuką žaidė be keitimų bei pasižymėjo 2 taškais. Thomaso Walkupo vedami Pirėjo krepšininkai laimėjo ketvirtį 19:13 ir susigrąžino persvarą rungtynėse.

Po dar 4 iš eilės Walkupo taškų svečių persvara išaugo iki 9 – 60:51. Užsikūręs Sylvainas Francisco smeigė 2 tritaškius ir vokiečiai priartėjo iki 2 taškų. Rungtynės toliau vyko taškas į tašką, o paskutinė jų minutė prasidėjo „Olympiakos“ pirmaujant 3 taškais.

Andreaso Obsto tritaškis, galėjęs atstatyti pusiausvyrą rungtynėse, buvo netaiklus, o Filipas Petruševas padidino graikų pranašumą iki 5. Francisco dar įmetė tolimą metimą likus žaisti 3 sekundes, tačiau greita, po to sekusi pražanga išgelbėti rungtynių nebepadėjo.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Walkupas, surinkęs 16 taškų, 8 rezultatyvius perdavimus ir 19 naudingumo balų. Petruševas pridėjo 14 taškų, o Nigelis Williamas-Gossas ir Giannoulis Larentzakis – po 8 taškus.

„Bayern“ komandai Francisco ir Serge Ibaka sumetė po 18 taškų, o pastarasis dar pridėjo 8 sugriebtus kamuolius. Ellias Harrisas pridėjo 9, o Vladimiras Lučičius – 8 taškus.