Vėl be titulo Saudo Arabijoje likęs Ronaldo apsipylė ašaromis

Cristiano Ronaldo (Scanpix nuotr.)

Cristiano Ronaldo vedama „Al Nassr“ komanda sezoną užbaigė vėl neiškovodama titulo.

Penktadienio vakarą portugalo ekipa Karaliaus taurės finale po baudinių serijos 4:5 krito prieš „Al Hilal“.

Pastaruosius į priekį jau 7-ą minutę išvedė Aleksandras Mitrovičius, be to, antro kėlinio pradžioje „Al Nassr“ liko dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo vartininkas Davidas Ospina.

Visgi 86-ą minutę jėgos išsilygino – raudoną kortelę gavo „Al Hilal“ vidurio gynėjas Ali Albulayhi, o dar po minutės rezultatą lygino Aymanas Ahmedas.

Pačioje pagrindinio laiko pabaigoje „Al Hilal“ liko 9 – antrą geltoną kortelę gavo kitas vidurio gynėjas Kalidou Koulibaly. Visgi Saudo Arabijos čempionams pavyko atsilaikyti ir rungtynes perkelti į baudinių seriją.

Joje „Al Nassr“ atstovas Ali Al-Hassanas galėjo išplėšti pergalę, tačiau jo šūvį atrėmė vartininkas Bono. Nasseras Al-Dawsari netrukus išvedė „Al Hilal“ į priekį 5:4, o su Meshari Fahado Al-Nemero bandymu vėl susitvarkė Bono.

Po nesėkmingos baudinių serijos atomazgos keli „Al Nassr“ žaidėjai apsipylė ašaromis, tarp jų – ir Cristiano Ronaldo.

„Al Hilal“ šį sezoną triumfavo ir Saudo Arabijos lygoje.

Pats Ronaldo Karaliaus taurės finale pasižymėjo įspūdingu smūgiu per save į virpstą, tačiau pasižymėti Europos čempionate dalyvausiančiam portugalui nepavyko.