Valensijoje – svarbi šeimininkų pergalė prieš „Bayern“ kovoje dėl įkrintamųjų

Valencia Basket X nuotr.

Lemiamu metu Miuncheno „Bayern“ krepšininkus gynyboje surakinusi Valensijos komanda namuose šventė pergalę – 70:68.

„Valencia“ nuo pirmų minučių išsiveržė į priekį ir jau pirmame kėlinuke susikrovė 15-os taškų skirtumą – 23:8. Vokietijos komanda nesubyrėjo ir palaipsniui mažino atsilikimą – laimėjo antrą ir trečią kėlinukus, o pastarojo pabaigoje ir išlygino rezultatą – 58:58.

Paskutiniajame rungtynių ketvirtyje „Bayern“ ketvirtyje daugiau nei 5-ias minutes nepelnė taškų, o tuo pasinaudoję šeimininkai atitrūko – 67:60, likus žaisti 3 minutes. Miuncheno krepšininkai nepasidavė ir po Vladimiro Lučičiaus trijų baudos metimų priartėjo iki 1 taško – 69:68, likus žaisti 26 sekundes.

Likus žaisti 15 sekundžių prie baudų metimo linijos buvo pasiųstas Stefanas Jovičius. Serbas pataikė vieną baudos metimą, o svečiai lemiamą ataką patikėjo Lučičiui. Iki tol visus 3 tolimus metimus prametęs žaidėjęs, aidint rungtynių sirenai, prametė ir ketvirtą.

Abi komandos iki šios dvikovos turėjo po 13 pergalių. Pergalę iškovoję Valensijos krepšininkai turnyro lentelėje pasivijo Belgrado „Partizan“ ekipą, kuriai pirmame sezono rate namuose nusileido 5-ių taškų skirtumu. Ekipos tarpusavyje dar kartą susitiks paskutiniame reguliaraus sezono ture.

„Valencia“ komandoje liūto dalį taškų surinko 3 žaidėjai – Chrisas Jonesas įmetė 19, Damienas Inglisas 15, o Semi Ojeleye 14 taškų. Ispanijos komanda pataikė tik 4 tritaškius iš 23 bandymų (17,4 proc.).

Miuncheno komandai Devinas Bookeris pelnė 16, Sylvainas Francisco – 12, o Carsenas Edwardsas – 10 taškų. „Bayern“ taip pat nespindėjo taiklumu – 6 taiklūs tritaškiai iš 23 (26,1 proc.).