„Valencia“ toliau renka pergales – po spurto rungtynių pabaigoje įveikta ALBA

Valencia Basket Club twitter nuotr.

„Valencia“ ekipa iškovojo 5 pergalę Eurolygoje. Jie, dėka sėkmingiau sužaisto 4 kėlinuko, palaužė Berlyno ALBA rezultatu 79:71.

Prieš rungtynes „Valencia“ buvo iškovojusi 4 pergales iš 5 galimų, o ALBA – tik 1 pergalę.

ALBA turėjo 4 taškų persvarą, likus žaisti 4 minutes – 63:67. Tačiau ispanai, vedami Brandono Davieso ir Semio Ojeleye, laimėjo atkarpą 11:0 ir susikrovė pergalingą pranašumą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ojeleye – 19 taškų (1/5 dvit., 4/6 trit.). Jis dar atkovojo 7 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus. Daviesas pridėjo 14 taškų (7/10 dvit.), Jaredas Harperis – 11, o Chrisas Jonesas – 10 taškų ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Vokietijos komandoje daugiausiai taškų pelnė Sterlingas Brownas – 19 (3/3 dvit., 3/7 trit.). Matto Thomaso sąskaitoje – 16 taškų (3/6 trti.), o Louiso Olinde – 10 taškų.

Kitas Eurolygos rungtynes Valensijos krepšininkai žais Milane, o ALBA namuose priims „Panathinaikos“ ekipą.