Valančiūno „Pelicans“ patyrė dar vieną pralaimėjimą

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda NBA priešsezoninės rungtynėse toliau žengia be pergalių.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį lietuvis su „Pelicans“ 105:110 turėjo pripažinti ir Atlantos „Hawks“ žaidėjų pranašumą.

Per 22 minutes aikštėje Valančiūnas pasižymėjo 7 taškais, 5 atkovotais kamuoliais, 1 bloku ir 2 perimtais kamuoliais.

Atlantos komanda prie pergalės priartėjo dar iki ilgosios pertraukos, kurią pasitiko turėdama 18 taškų pranašumą – 54:36. Per likusį laiką „Pelicans“ komandai nepavyko atstatyti lygybės.

Valančiūno ekipos gretose rezultatyviausias buvo per 23 minutes 17 taškų pelnęs Jordanas Hawkinsas. Pernai dėl šlaunies traumos gruodį sezoną užbaigęs Zionas Williamsonas pridėjo 16 taškų.

„Hawks“ komandai 18 taškų pelnė Onyeka Okungwu, taip pat atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus. Trae Youngas pridėjo 15 taškų.

„Pelicans“ per trejas priešsezonines rungtynes neiškovojo nė vienos pergalės.