Valančiūno dvigubas dublis ir 5 iš eilės „Pelicans“ pralaimėjimas prieš „Jazz“

Utah Jazz twitter nuotr.

Naujojo Orleano „Pelicans“ išvykoje pralaimėjo prieš Jutos „Jazz“ – 112:114.

Jonas Valančiūnas vienintelis savo komandoje surinko dvigubą dublį – 14 taškų (5/9 dvit.) ir 13 atkovotų kamuolių. Lietuvis dar pridėjo 2 rezultatyvius perdavimus ir blokuotą metimą.

Po Valančiūno dėjimo antro kėlinuko pabaigoje „Pelicans“ pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį – 59:57.

Likus žaisti mažiau nei 3 min. Keyonte Jonesas pataikė tritaškį ir padidino „Jazz“ pranašumą iki 7 – 114:107. Likus žaisti 1 min. Valančiūno komanda priartėjo iki 2 taškų, tačiau prametė visus 3 metimus paskutinę rungtynių minutę.

Tai buvo 5 iš eilės Jutos krepšininkų pergalė prieš „Pelicans“ ekipą.

Jutos komandos naujokas Georgas sužaidė rezultatyviausias karjeros NBA rungtynes – 19 taškų (3/8 trit.). Jordsanas Clarksonas pridėjo 16 (2/9 trit.), o Simone Fontecchio ir Walkeris Kessleris įmetė po 14 taškų.

„Pelicans“ rezultatyviausiai žaidė Zionas Williamsonas – 26 taškai (8/15 dvit., 1/1 trit.). Brandonas Ingramas pridėjo 25 taškus (11/20 dvit.), o Naji Marshallas – 14 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

Kitose rungtynėse Valančiūno komanda nauose priims Filadelfijos „76ers“ komandą, o „Jazz“ svečiuosis Memfyje.