Valančiūnas tarp pageidaujamų LeBrono žaidėjų „Lakers“ sudėtyje  

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Jonas Valančiūnas ir LeBronas Jamesas. Osportas.lt fotomontažas

LeBronas Jamesas atsisakė 51,4 mln. dolerių opcijos ir yra pasiruošęs aukoti savo kontrakto dydį dėl stipraus Los Andželo „Lakers“ komandos papildymo. Tai patvirtino krepšininko agentas.

ESPN šaltiniai praneša, kad LeBronas norėtų komandoje matyti viena iš tokių žaidėjų kaip Jamesas Hardenas, Klay Thompsonas arba Jonas Valančiūnas.

„Jis pirmumą skiria sudėties pastiprinimui. LeBronas pasiruošęs svarstyti visus variantus, kad sustiprinti komandą.“ – kalbėjo Richas Paulas

Pranešama, kad Jamesas atsisakė 51,4 mln. dolerių sutarties ir tikisi pasirašyti naują – 162 milijonų per trejus metus. Tokiu būdu papildomai liktų apie 13 milijonų dolerių pasirašyti svarbų žaidėją komandai.

Anksčiau buvo skelbiama, kad Jonas Valančiūnas gali tikėtis kaip tik tokio dydžio kontrakto.

Krepšininko agentas pareiškė, kad jeigu Los Andželo komandai nepavyktų prisivilioti svarbaus pastiprinimo, tuomet Jamesas sieks maksimalios sutarties.

Agentas tikisi, kad šis reikalas bus sutvarkytas iki LeBronas Jamesas pradės pasirengimą olimpinėms žaidynėms. JAV rinktinė po savaitės rinksis Las Vegase.

Jamesas praėjusį sezoną vidutiniškai pelnė po 25,7 taško, atliko 8,3 rezultatyvaus perdavimo ir atkovojo po 7,3 kamuolio. 39 metų NBA žvaigždė sužaidė 71 reguliaraus sezono mačą ir perkopė 40 000 pelnytų taškų ribą.

Pasidalinti