Valančiūnas sugėrė galingą dėjimą, „Pelicans“ krito Orlande

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jono Valančiūno atstovaujamai Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipai Orlande nepavyko pratęsti pergalių serijos.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Willie Greeno auklėtiniai išvykoje prieš „Magic“ krepšininkus krito 121:106.

Valančiūnas ant suolo paskutinį kartą buvo pasodintas trečiojo kėlinio viduryje ir daugiau į aikštelę neišbėgo. Iš viso lietuvis sužaidė 18 minučių, per kurias pasižymėjo 6 taškais, 5 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu ir perimtu kamuoliu.

Tai buvo septintas kartas iš eilės, kai Valančiūnas aikštėje praleido mažiau nei 20 minučių.

Trečiajame kėlinyje „Pelicans“ centras dar sugėrė ir galingą varžovo Jaleno Suggso dėjimą.

Prieš šios nakties rungtynes „Pelicans“ buvo laimėjusi tris mačus iš eilės, o iš pastarųjų 8 – net 7.

Tuo metu „Magic“ ekipai tai buvo penkta pergalė iš eilės, po kurios ji Rytų konferencijoje pakilo iki ketvirtos vietos.

Nugalėtojų gretose trigubą dublį – 20 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų užfiksavo Paolo Banchero, prametęs pirmuosius dešimt metimų.

Rezultatyviau už jį žaidė tik Valančiūną „nuskriaudęs“ Suggsas, pasižymėjęs 22 taškais. Pasaulio čempionai broliai Franzas ir Moritzas Wagneriai atitinkamai pelnė 18 ir 14 taškų.

Naujojo Orleano komandoje 21 tašką pelnė Trey Murphy. 20 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 8 klaidas surinko Zionas Williamsonas.