Valančiūnas produktyviai išnaudojo aptirpusias minutes, o „Pelicans“ pratęsė pergalių seriją

Deni Avdija sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, tačiau neišgelbėjo Vašingtono „Wizards“ ekipos nuo aštunto pralaimėjimo paeiliui. Juos namuose 133:126 nugalėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu.

Valančiūnas ant parketo praleido tik 15 minučių, tačiau spėjo surinkti 10 taškų (5/6 dvit.), atkovoti 5 kamuolius ir išdalinti 3 rezultatyvius perdavimus. Tai trečias kartas per paskutines 5 rungtynes, kai Jono laikas aikštelėje nepasiekia 20 minučių. Iki tol visose šio sezono rungtynėse lietuvis rungtyniaudavo bent po 20 minučių.

„Pelicans“ dar antrajame rungtynių ketvirtyje buvo sukaupę 20 taškų pranašumą, tačiau kėlinuką spurtu 14:2 baigė Vašingtono krepšininkai ir grąžino intrigą į rungtynes. Po pertraukos „Wizards“ ilgą laiką buvo priekyje ir tik aidint kėlinuko sirenai Zionas Williamsonas vėl išvedė „Pelicans“ į priekį.

Lemiamame rungtynių ketvirtyje Vašingtono komanda išsiveržti į priekį nebesugebėjo. Jų neišgelbėjo Avdijos karjeros rungtynės. Izraelio krepšininkas suvertė net 43 taškus (7/14 dvit., 6/10 trit., 11/13 baud.) ir sugriebė 15 kamuolių. Corey Kispertas pridėjo 20, o Jordanas Poole’as – 19 taškų.

Naujojo Orleano komandą į pergalę vedė Williamsonas – 36 taškai (15/21 dvit.), 6 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai. CJ McCollumas surinko 26, o Brandonas Ingramas – 18 taškų.

„Pelicans“ tai buvo trečia pergalė iš eilės. Su 33 pergalėmis per 55 rungtynes jie vakaruose dalinasi 5-6 vietas su Finikso „Suns“.