Valančiūnas NBA taurės pusfinalyje susitiks su fantastiško LeBrono vesta „Lakers“

LeBronas Jamesas (Scanpix nuotr.)

LeBrono Jameso vedama Los Andželo „Lakers“ ekipa pateko į NBA taurės turnyro pusfinalį.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Darvino Hamo auklėtiniai NBA vidurio sezono turnyro ketvirtfinalyje 106:103 nugalėjo Finikso „Suns“ komandą.

„Lakers“ į pergalę vedęs LeBronas finišavo su 31 tašku, iš kurių 15 pelnė paskutiniame ketvirtyje, kurį Los Andželo klubas pradėjo turėdamas minimalų pranašumą – 83:82.

„Lakers“ lyderis taip pat atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 ir perėmė 5 kamuolius.

Paskutiniame ketvirtyje „Suns“ varžovams neleido atitrūkti daugiau nei 5 taškais, o likus 7 sekundėms ir atsilikinėdama 103:105 buvo arti perimto kamuolio, tačiau prieš Austino Reaveso klaidą Hamas spėjo paprašyti minutės pertraukėlės.

Paskutinėmis akimirkomis „Suns“ dar bandė išlyginti rezultatą, tačiau Kevino Duranto tolimas šūvis buvo nesėkmingas.

Vienas iš Finikso ekipos lyderių rungtynes baigė su 31 tašku, 7 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais. Devinas Bookeris ir Graysonas Allenas pridėjo po 21 tašką.

Iš viso rungtynėse „Suns“ padarė 20 klaidų, iš kurių 10 – jau pirmame kėlinyje.

Pusfinalyje Las Vegase Jameso vedama komanda susitiks su Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa, kuri naktį prieš patiesė Sakramento „Kings“ su Domantu Saboniu priešakyje.

Kitą pusfinalio porą sudarys Milvokio „Bucks“ ir Indianos „Pacers“ komandos.

NBA taurės turnyro nugalėtojų žaidėjams ir treneriui atiteks po 500 tūkst. JAV dolerių, antrą vietą užėmusiai komandai – 200 tūkst., pusfinalyje kritusioms ekipoms – po 100 tūkst.

NBA taurės turnyre „Lakers“ kol kas yra iškovoję visas 5 įmanomas pergales.