Valančiūnas ir „Pelicans“ į pergalių kelią grįžo Niujorke

New Orleans Pelicans X nuotr.

Jonas Valančiūnas atkovojo daugiausiai kamuolių komandoje ir padėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ išvykoje 115:92 nugalėti traumų praretintą Niujorko „Knicks“ ekipą ir nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją.

Valančiūnas ant parketo praleido 23 minutes ir surinko 7 taškus (2/6 dvit., 3/4 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius. Lietuviui būnant aikštelėje „Pelicans“ pelnė 18 taškų daugiau nei varžovai.

Po lygios pirmos rungtynių pusės Naujojo Orleano komanda turėjo 1 taško persvarą, tačiau trečią ketvirtį pradėjo 10:0, o po Jono dėjimo jų persvara jau siekė 13 taškų – 65:52. „Knicks“ krepšininkai bandė grįžti į rungtynes ir prieš lemiamą rungtynių kėlinuką aptirpdė persavrą iki 7 taškų.

Vis tik paskutinis rungtynių ketvirtis priklausė svečiams – jie suvertė net 41 tašką ir pasiekė įtikinamą pergalę. „Knicks“ dėl be Jaleno Brunsono, Isaiah Hartensteino, Juliuso Randle’o, OG Anunoby ir Mitchello Robinsono.

„Pelicans“ neturėjo susižeidusio CJ McCollumo ir susenduoto Jose ALvarado, tačiau jų vietą puikiai užėmė Trey Murphy. Gynėjas suvertė 26 taškus (6/11 trit.) ir buvo rezultatyviausias komandoje. Brandonas Ingramas pridėjo 24, Zionas Williamsonas – 21 , o Herbertas Jonesas – 15 taškų.

Niujorko komandai daugiausiai taškų pelnė net 18 tolimų metimų atlikęs Donte DiVincenzo – 23 (7/18 trit.). Bojanas Bogdanovičius surinko 20, o Precious Achiuwa ir Joshas Hartas – po 15 taškų.

„Pelicans“ per 59 rungtynes iškovojo 35 pergales ir vakaruose žengia šeštoje vietoje. Kitas rungtynes jie žais Indianapolyje su vietos „Pacers“ komanda.