Valančiūnas blykstelėjo rezultatyvumu, o „Pelicans“ įveikė vienus iš lygos lyderių

Jonas Valančiūnas po ilgesnės pertraukos surinko dvigubą dublį, o Naujojo Orleano krepšininkai šventė pergalę prieš vienus iš Rytų konferencijos lyderių.

Iki rungtynių pertraukos 18-os taškų persvarą susikūrę šeimininkai 107:100 palaužė Milvokio „Bucks“ ekipą ir išrašė šiai antrą pralaimėjimą iš eilės.

Valančiūnas po 10-ies rungtynių pertraukos surinko dvigubą dublį. Lietuvis ant parketo praleido 23 minutes ir įmetė 17 taškų (6/10 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.) bei sugriebė 10 kamuolių. Jono sąskaitoje – 32 dvigubi dubliai sezone. Pagal šį rodiklį Valančiūnas lygoje užima 15-tą vietą. Pirmauja – Domantas Sabonis, kuris yra surinkęs net 68 dublius.

Tai – rezultatyviausios Valančiūno rungtynės nuo vasario 23 dienos.

„Pelicans“ prieš mačo pertrauką turėjo 18-os taškų pranašumą, tačiau likus žaisti 5-ias minutes Damianas Lillardas tritaškiu buvo sumažinęs svečių atsilikimą iki 5-ių taškų. Vis tik susitikimo pabaigą sėkmingiau sužaidė Ziono Williamsono vedami „Pelicans“.

Be traumuoto Brandono Ingramo rungtyniaujančiai Naujojo Orleano komandai Williamsonas pelnė 28 taškus, CJ McCollumas pridėjo 25 taškus ir po 7 atkovotus kamuolius bei rezultatyvius perdavimus. Trey Murphy įmetė 15 taškų ir sugriebė 11 kamuolių.

„Bucks“ ekipos neišgelbėjo Giannio Antetokounmpo 35 taškai ir 14 nusiimtų kamuolių. Damianas Lillardas ir Malikas Beasley pridėjo po 20 taškų.

Valančiūno komanda turi 45-ias pergales ir toliau lieka penktoje Vakarų konferencijos vietoje. Jie pergalėmis prisivijo Los Andželo „Clippers“ ekipą, tačiau yra patyrę vienu pralaimėjimu daugiau.

Kitose rungtynėse „Pelicans“ namuose priims absoliučius NBA lyderius – Bostono „Celtics“ krepšininkus.