Užčiuopė aukso gyslą: slovėnai svarsto apie NBA žaidėjo natūralizaciją

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Neseniai Slovėnijos krepšinio federacijai paskelbus apie Josho Nebo prisijungimą prie rinktinės, dabar skamba nauja pavardė.

Pranešama, jog netolimoje ateityje sustiprinti Slovėnijos nacionalinę rinktinę gali Luka Doncičiaus komandos draugas Danielis Gaffordas.

Šiame sezone Gaffordas tapo svarbia Dalaso Mavericks” dalimi komandai keliaujant iki NBA finalo. 25 metų centro pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas renka po 11,6 taško ir atkovoja po 7,6 kamuolio per rungtynes.

Vos prisijungęs prie Dalaso komandos, Gaffordas pasiekė klubo rekordą – iš žaidimo pataikė 33 metimus paeiliui. Ši serija tęsėsi nuo kovo 5 d. iki 2024 m. kovo 13 d. ir yra antra geriausia lygoje po Wilto Chamberlaino rekordo (35 metimai iš eilės).

Luka su Danieliu yra geri draugai, todėl įtarimai kyla, kad Doncičius įkalbino Gaffordą pateikti prašymą gauti Slovėnijos pasą ir atstovauti nacionalinei rinktinei.

Jei šie gandai pasitvirtintų ir Gaffordas taptų Slovėnijos piliečiu, jis šią vasarą vis dar negalėtų padėti rinktinei kovoti dėl kelialapio į Paryžiaus Olimpines žaidynes. Be to, natūralizuoto žaidėjo vietą turėtų užimti Nebo.

Pasidalinti