Už UEFA įžeidžiantį užrašą – bauda Danijos futbolo federacijai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Danijos futbolo federacija sulaukė baudos dėl jų sirgaliaus rungtynių su Anglija metu iškelto banerio su UEFA įžeidžiančiu užrašu.

Danams skirta 10 tūkstančių eurų bauda. Federacijos vadovas Erikas Brogeris patikino, kad jau imtasi veiksmų siekiant nustatyti užrašą iškėlusius asmenus.

„Mes sumokėsime baudą, bet svarbiausia yra tai, kad mes jau pradėjome tyrimą, siekdami nustatyti asmenis, atsinešusius šį banerį į stadioną. Vos tik bus nustatyti, tie asmenys gaus sąskaitą. Tikiu, kad visi, kurie svarstė apie panašius dalykus, pagalvos, ar tai yra gera idėja. Jo kaina yra 75 tūkstančiai kronų.“

Danijos futbolininkai su Anglijos bei Slovėnijos rinktinėmis sužaidė identišku rezultatu 1:1. C grupėje su 4-iais taškais pirmauja anglai, danai ir slovėnai turi po 2 taškus, serbai – tašką. Paskutinėse grupės rungtynėse rytoj Danijos komanda susikaus su serbais, o anglams iššūkį mes Slovėnijos rinktinė.

Į Europos čempionato aštuntfinalį pateks po dvi geriausias grupių komandas ir keturios trečiąsias vietas užėmusios ekipos.

Pasidalinti