Utenos komandai vadovavęs Kostičius pripažintas metų treneriu

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Betsafe-LKL nuotr.

„Betsafe-LKL“ sezonui žengiant į visišką kulminaciją, lyga tęsia šio sezono asmeninių apdovanojimų laureatų skelbimą.

Šį kartą šios garbės nusipelnė „Betsafe-LKL“ metų treneriu pripažintas Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ vyr. treneris Oliveris Kostičius.

Specialistą iš Serbijos kaip geriausią strategą išrinko žurnalistai. Net 60 proc. jų būtent Kostičiui skyrė metų trenerio titulą.

Prieš daugiau nei dešimtmetį specialistas darbavosi Kauno „Žalgirio“ asistentu ir Kauno „Baltų“ vyr. treneriu, o šiemet į Lietuvą jau sugrįžo kaip pirmasis užsienietis prie Utenos klubo vairo.

lkl.lt nuotr.

Su Kostičiumi uteniškiai užfiksavo itin retą savo istorijoje pasiekimą – reguliariajame sezone finišavo ketvirtoje pozicijoje ir ketvirtfinalio serijoje turėjo namų aikštės pranašumą. Visgi šiame etape po neįtikėtinai atkaklios kovos teko pripažinti Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ viršenybę – 1:2.

Nors serbas kitame sezone jau nebetreniruos Utenos ekipos, jo paliktas pėdsakas klubo istorijoje turėtų būti ryškus.

„Šis treneris pridėjo daug profesionalumo ne tik komandai, bet ir visai organizacijai visumoje, tiek man pačiam asmeniškai. Buvo tikrai didelė garbė ir didelis malonumas dirbti su tokio atsidavimo treneriu“, – teigė Utenos komandos vadovas Eimantas Skersis.

Pernai „Betsafe-LKL“ metų treneriu pripažintas Virginijus Šeškus (Jonavos „CBet“), užpernai – Giedrius Žibėnas (Vilniaus „Rytas“).

Pasidalinti