Unikali situacija Ispanijos čempionate: trečias toks kartas per beveik šimtmetį

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Ispanijos futbolo pirmenybėse šį savaitgalį buvo sužaistos priešpaskutinio turo rungtynės. Po jų lygos lentelėje susiklostė gana unikali situacija.

Vos trečią kartą lygos istorijoje paskutinis turas nelems nieko. Jau yra aiškūs čempionai, prizininkai, Europos turnyrų vietas užėmusios komandos bei čempionatą paliksiančios ekipos.

Tokia situacija yra susiklosčiusi dar 1930-1931 metų sezone. Tiesa tuomet komandos nesivaržė dėl vietų Europoje, o aiškūs buvo nugalėtojai ir iš turnyro krentančios komandos.

Antras kartas kuomet paskutinio turo akistatos nelėmė nieko buvo 2017-2018 metų sezone.

Madrido „Real“ jau anksčiau užsitikrino čempionų titulą. „Barcelona“ trečioje vietoje esančią „Gironą“ lenkia 4 taškais. Ketvirti liks Madrido „Atletico“, penkti – Bilbao „Athletic“, šešti – „Real Sociedad“, septini – „Betis“. Lygą paliks „Almeria“, „Granada“ ir „Cadiz“ ekipos.

Esama situacija turnyrinėje lentelėje pakoregavo ir paskutinio turo tvarkaraštį. Įprastai visos dvikovos vyksta vienu metu. Taip buvo suplanuota ir šiemet – visi mačai turėjo prasidėti šeštadienį, 21 valandą vietos laiku.

Tačiau komandoms jau užsitikrinus esmines pozicijas lygoje, rungtynių laikai buvo pakoreguoti. Turo dvikovos išsidėlios per visą savaitgalį ir sirgaliai tiesiogiai galės pasimėgauti gerokai daugiau nei vienomis rungtynėmis.

Standings provided by Sofascore
Pasidalinti