Ulanovas – apie žaidimą be Keenano, kovą proto ribose ir turimus rezervus

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Edgaras Ulanovas (Teodoro Biliūno/BNS nuotr.)

Kauno „Žalgiris“ pralaimėjimu pradėjo „Betsafe-LKL“ finalo seriją. Juos Kaune po pratęsimo 89:88 palaužė Vilniaus „Ryto“ krepšininkai.

Komandos kapitonas Edgaras Ulanovas surinko 9 taškus, po 3 kartus atkovojo kamuolį ir rezultatyviai jį perdavė komandos draugams, išprovokavo 6 pražangas ir pats prasižengė 5 kartus.

Po mačo žalgirietis išskyrė silpnai sužaistą pirmą rungtynių pusę bei prastą kovą dėl atšokusių kamuolių.

„Žiūrėsime video, analizuosime, kodėl pralaimėjome rungtynes. Pirma pusė netenkino, antra tenkino. Smulkmenos viską nulėmė. Pirmą pusę jie buvo geresni, antrą – mes geresni, bet jie laimėjo. Serija 0-1.“

– Kaip paaiškintumėte taip pralaimėtą kovą dėl atšokusių kamuolių?

– Pirmoje pusėje paprasčiausiai prametėme daug metimų, dėl to tokie skaičiai. Po to kažkiek aplyginome tą kovą. Pabaigoje po išsikeitimų Echodas paėmė kelis kamuolius. Tai yra svarbus akcentas.

– Kas nepavyko stabdant Radzevičių ir Cole’ą?

– Radzevičius laisvas įmetė tritaškius. Blogai ėjome į pagalbas arba po puolime atkovotų kamuolių. Cole’as davė gerą startą, sumetė daug metimų. Jis patraukė savo komandą.

– „Ryto“ spurtas prasidėjo po Gorhamo tritaškio su jūsų pražanga. Kas po to epizodo pasikeitė?

– Praradome momentumą. Po to sekė klaida išsimetant kamuolį. Žiūrėsime, analizuosime. Galas paprasčiausiai taip susiklostė.

– Turėjote daug laiko pasirengimui, ar tai išėjo į naudą?

– Sunku pasakyti, visi buvo pasiilgę žaisti. Bet to ritmo nebuvo.

– Kiek trūko Keenano?

– Turėjome daug laiko ir treniravomės be jo. Šoko nebuvo. Ruošėmės tam ir galėjome laimėti ir be Keenano.

– Kiek pačiam priimtina ta kova, kuri buvo leidžiama aikštelėje?

– Aš visada už fizinę kovą proto ribose. Abi komandos stengiasi, nori laimėti. Viskas labai normalu ir, svarbiausia, proto ribose.

– Ar turite rezervo poziciniame žaidime, kuriame trūko kūrybos?

– Žinoma, kad turime. Tų rezervų yra. Kai kas šiandien perdegė, ar dar kažkas. Kiekvienas žaidėjas yra svarbus ir dar savo indėlį įneš.

– Kas leido „Rytui“ geriau startuoti rungtynėse?

– Atkovoti kamuoliai. Mes su kiekvienu pramestu metimu turėjome grįžti į gynybą, o jie po netaiklių metimų kartais pasiimdavo kamuolį.

– Ko tikitės iš penktadienio rungtynių?

– Reikia, kad tie, kurie daugiau žaidė, kuo geriau pailsėtų, atsistatytų. Antroms rungtynėms pradėsime ruoštis rytoj. Bus panašios rungtynės.

Pasidalinti