UEFA sureagavo į gandus apie Ronaldo sugrįžimą į Čempionų lygą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Cristiano Ronaldo. Scanpix nuotr.

Antradienį žiniasklaidoje pasklidus gandams, jog UEFA „Al Nassr“ ekipai ketina suteikti vardinį kvietimą į Čempionų lygą, į juos sureagavo ir pats Europos futbolą valdantis organas.

Pasak UEFA, gandai dėl to, jog Ronaldo gali artėjantį sezoną žaisti Čempionų lygoje, yra klaidingi.

Tai „Sky Sports“ patvirtino UEFA atstovas, pabrėžęs, kad prezidento Aleksandro Čeferino teiginiai, rugpjūtį išsakyti „L’Equipe“ tinklapiui, tebegalioja.

„Šie gandai pasklindo mums nieko apie tai nežinant ir net nesulaukus jokio prašymo. Dar kartą pakartosiu, jog Čempionų lygoje, Europos lygoje ir Konferencijų lygoje gali dalyvauti tik klubai iš Europos“, – tąkart sakė UEFA prezidentas.

Naujausius gandus apie tai X platformoje paskleidė Saudo Arabijos žurnalistas ir netrukus apie tai pradėjo pranešinėti ir užsienio žiniasklaida.

Kitą sezoną Čempionų lygoje ir taip bus pokyčių – komandų skaičius išaugs nuo 32 iki 36, todėl keisis ir modelis. Visos komandos bus sumestos į vieną bendrą turnyrinę lentelę ir pirmajame etape sužais po 8 mačus. 8 geriausios šio etapo komandos pateks tiesiogiai į aštuntfinalį, 9-24 vietas užėmusios ekipos dar turės sužaisti įkrintamąsias, kuriose 8 porų nugalėtojai pateks į aštuntfinalį.

4 papildomų komandų įtraukimas Čempionų lygos rungtynių skaičių išaugins nuo 125 iki 225.

Pasidalinti