U19 rinktinė Baltijos taurės turnyre pralaimėjo latviams

Lietuvos vaikinų U19 rinktinė (lff.lt nuotr)

Kaune antradienį finišavo vaikinų U19 Baltijos taurės turnyras.

Paskutinėse jo rungtynėse lietuviai 0:2 (0:1) pralaimėjo Latvijos komandai ir galutinėje įskaitoje užėmė trečią vietą.

Turnyre visos komandos surinko po tris taškus, tad galutinė rikiuotė sprendėsi žvelgiant į komandų įvarčių santykį. Pirmą vietą užėmė Latvija (+1), antri buvo estai (0), treti liko Lietuvos futbolininkai (-1).

Primename, kad penktadienį lietuviai 2:1 nugalėjo Estijos ekipą, o sekmadienio dvikovoje estai 2:1 pranoko Latvijos bendraamžius.

Antradienio rungtynės visą pirmą kėlinį vyko apylygiai, nė vienai komandai neturint ženklaus pranašumo. Lietuviai turėjo kelias geras progas pelnyti įvartį, tačiau to padaryti niekaip nepavyko.

Galų gale kėlinio pabaigoje lietuviai buvo nubausti – po kiek užsitęsusios atakos ir rikošeto kamuolys įskriejo į vartus ir į pertrauką lietuviai išėjo atsilikinėdami 0:1.

Antrojo kėlinio pradžioje lietuviai pabandė aktyviau paspausti varžovus, tačiau kamuolio pasiųsti į vartus nesisekė, o pamažu prabudę latviai pradėjo vis dažniau lankytis prie lietuvių vartų. Galų gale svečių pastangos davė vaisių – mačo pabaigoje jie įmušė antrą įvartį, kuris jiems garantavo nugalėtojų titulą.

U19 vaikinų Baltijos taurės turnyras

Latvija – Lietuva 2:0 (1:0).

„Kauno Žalgirio“ FA stadionas; teisėjas – Robertas Valikonis.

Įvarčiai: 41 min. Krisjanis Rupeiks, 87 min. Daniels Radzenieks (Latvija).

Įspėti: 76 min. Andrejs Poluhovics, 84 min. Gustavs Leitans, 90+3 min. Daniels Radzenieks (Latvija); 82 min. Ernestas Zdanovič (Lietuva).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Arnas Voitinovičius, Augustas Tamaševičius (61 min. Margiris Čižas), Nojus Audinis, Motiejus Šapola (90+4 min. Edgaras Bierontas), Armandas Raudonis (61 min. Mantas Monkelis), Adrian Lickūnas (46 min. Ugnius Vaitiekaitis), Nikita Pavlovskij (46 min. Brooklyn Leipus), Nedas Garbaliauskas (46 min. Lukas Jonaitis), Regnar Krot (61 min. Ernestas Zdanovič), Jonas Usavičius, Orlandas Jakas.

Atsargoje: Ugnius Semaška, Joris Aliukonis, Emilis Kirliauskas.