Tvirto Sedekerskio dvigubo dublio pergalei Belgrade nepakako

Tadas Sedekerskis (Baskonia nuotr.)

Tadas Sedekerskis 15-ajame Eurolygos ture pasižymėjo solidžiu dvigubu dubliu, tačiau to „Baskonia“ ekipos pergalei neužteko.

Antradienio vakarą Duško Ivanovičiaus auklėtiniai Belgrade 81:89 krito prieš Tel Avivo „Maccabi“ komandą.

Likus kiek mažiau nei 4 minutėms iki dvikovos pabaigos „Baskonia“ prie varžovų buvo priartėjusi per 2 taškus (79:81), tačiau tuomet Tel Avivo klubas spurtavo 8:0, o dviženklio deficito per paskutinę minutę „Baskonia“ panaikinti nepajėgė.

Sedekerskis aikštėje praleido 31 minutę ir pasižymėjo dvigubu dubliu – 15 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyviais perdavimais, bloku, perimtu kamuoliu ir 25 naudingumo balais.

Už lietuvį naudingiau komandoje niekas nežaidė.

Tuo metu 9 pergalę iškovojusios „Maccabi“ gretose išsiskyrė taip pat dvigubą dublį surinkęs centras Joshas Nebo – 17 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 25 naudingumo balai.

„Maccabi“ ketvirtadienį dar susitiks su Belgrado „Crvena Zvezda“, „Baskonia“ penktadienį išvykoje žais su Stambulo „Anadolu Efes“.