Tušti metai: „sausai“ triumfavęs „Real“ užbaigė Jokubaičio sezoną

Real - Barca (Barca Basket nuotr.)

Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ ekipa „sausai“ pralaimėjo pusfinalio seriją ir užbaigė savo sezoną ACB lygoje.

Sekmadienio vakarą Rogerio Grimau vadovaujami katalonai 92:95 dar kartą krito prieš Madrido „Real“ ir seriją iki trijų pergalių pralaimėjo 0-3.

Dar likus kiek daugiau nei dviems minutėms po Nicalaso Laprovittola’os tritaškio „Barca“ veržėsi į priekį 90:87, visgi tuomet „Real“ spurtavo 7:0, o per likusias 20 sekundžių Grimau komanda reabilituotis nespėjo.

Į finalą „Barcelona“ nepateko pirmą kartą po penkerių metų pertraukos. Vadovaujant Šarūnui Jasikevičiui, pernai katalonai tapo Ispanijos čmepionais.

Kaip ir antrajame serijos mače, Jokubaitis aikštėje nepasirodė. Apskritai serijoje su „Real“ Lietuvos rinktinės įžaidėjas sužaidė tik 4 minutes.

„Barcelona“ gynėjas šį sezoną Ispanijoje vidutiniškai rinko 7,2 taško, 2,7 rezultatyvaus perdavimo ir 8,4 naudingumo balo.

Primename, jog šį sezoną „Barca“ pirmą kartą po trejų metų nežaidė ir Eurolygos finalo ketverte. Be titulo katalonai liko ir Karaliaus taurės turnyre.

Į finalą patekusi „Real“ dėl trofėjaus kovos su Mursijos UCAM ir Malagos „Unicaja“ poros nugalėtoja. Šioje serijoje 2-1 pirmauja UCAM.

Sekmadienio mače tarp nugalėtojų labiausiai išsiskyrė 21 tašką ir 6 rezultatyvius perdavimus surinkęs Facundo Campazzo. 14 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus rinko Džananas Musa, 13 taškų pridėjo Walteris Tavaresas, taip pat atkovojęs 5 kamuolius.

„Barcos“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir 27 Jabari Parkerio taškai, Willy Hernangomezas pasižymėjo 17 taškų ir 8 atkovotais kamuoliais.