Turo MVP Larkinas – naujas Eurolygos rekordininkas

Shane'as Larkinas (Anadolu Efes nuotr.)

Eurolygos 28-ojo turo naudingiausiu žaidėju tapo Stambulo „Anadolu Efes“ lyderis Shane’as Larkinas.

Larkino įkvėpta „Anadolu Efes“ 109:86 neturėjo vargo su Miuncheno „Bayern“. Amerikietis per kiek daugiau nei 26 minutes ant parketo suvertė 28 taškus (3/3 dvit., 6/9 trit., 4/5 baud.), išdalino 4 perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, suklydo tik kartą ir surinko 33 naudingumo balus.

Septintą sezoną Eurolygoje žaidžiantis Larkinas naudingiausiu turo žaidėju tapo jau 17-tą kartą ir tapo vienvaldžiu lyderiu, aplenkdamas 16 tokių trofėjų turintį Nando De Colo. Trečias – neseniai rezultatyviausiu visų laikų turnyro krepšininku tapęs Mike’as Jamesas, kurio sąskaitoje 11 turo MVP.

Antrą naudingiausią pasirodymą 28-ame ture surengė Kauno „Žalgirio“ vedlys Keenanas Evansas. Jis pralaimėtose rungtynėse prieš Tel Avivo „Maccabi“ surinko 18 taškų, po 4 atkovotus kamuolius bei rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas bei 28 naudingumo balus. Tiesa, amerikietis paskutinius savo taškus rungtynėse pelnė trečio kėlinuko viduryje.