Turkijos griuvėsiuose išgelbėtas žinomas futbolininkas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Christianas Atsu (Reuters-SCANPIX nuotr.)

Įžymiems futbolo klubams atstovavęs Christianas Atsu išgyveno tikrą košmarą, tačiau buvo rastas gyvas po žemės drebėjimo Turkijoje.

Ganos rinktinės krašto saugas Atsu rastas gyvas po to, kai jis buvo palaidotas po griuvėsiais per Turkiją sukrėtusį žemės drebėjimą, žiniasklaidai pranešė jo futbolo klubo viceprezidentas.

Atsu, kuris žaidžia „Hatayspor“ komandoje, buvo paskelbtas dingusiu be žinios Turkijos Hatajaus provincijoje po 7,8 balo stiprumo žemės drebėjimo ir pakartotinių smūgių. Pirmadienį keliuose Turkijos ir Sirijos miestuose sugriuvo tūkstančiai pastatų ir žuvo apie 5 tūkst. žmonių.

„Christianas Atsu buvo ištrauktas iš griuvesių, bet yra sužeistas. Mūsų sporto direktorius Taneras Savutas, deja, vis dar yra po griuvėsiais“, – antradienį „Radyo Gol“ sakė klubo viceprezidentas Mustafa Ozatas.

Pareigūnų teigimu, Hatajaus provincijoje sugriauta pusantro tūkstančio pastatų.

31-erių Atsu žaidė Anglijos „Premier“ lygoje „Newcastle United“ ir „Everton“ komandose, priklausė ir Londono „Chelsea“, o rugsėjo mėnesį prisijungė prie „Hatayspor“. Paskutinį kartą Ganos rinktinėje jis žaidė 2019 m., tačiau oficialiai iš tarptautinio futbolo nepasitraukė.

Pasidalinti