Tūkstantąjį įvartį namuose pelnęs „Porto“ paliko „Atletico“ ir be Europos lygos

Atletico krito prieš Porto

Antradienį vykusiose Čempionų lygos rungtynėse dar vieną pralaimėjimą patyrė ir paskutinėje vietoje savo grupėje finišavo Madrido „Atletico“.

„Atletico“ paskutiniame C grupės mače 2:0 nusileido „Porto“ futbolininkams.

Pirmąjį įvartį Portugalijos čempionai pelnė jau 5-ą minutę, kuomet po gražios atakos puolėjui Mehdi Taremi beliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus.

Antrą sykį Janą Oblaką „Porto“ nuginklavo 24-ą minutę – tąkart pasižymėjo Sephenas Eustaquio. Pastarojo įvartis tapo 1000-uoju „Estadio do Dragao“ stadione.

Nugalėję „Atletico“, Sergio Conceicao auklėtiniai aplenkė iki tol lyderiavusius „Brugge“ futbolininkus ir finišavo pirmoje C grupės vietoje. „Brugge“ antradienį sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Bayer Leverkusen“ klubu.

Tuo tarpu Madrido „Atletico“ klubui pralaimėjimas išvykoje ir „Leverkusen“ komandos pelnytas taškas reiškė, kad Ispanijos ekipa iškrito ne tk iš Čempionų lygos, bet ir liko be Europos lygos.