Tubelio debiutas pažymėtas įspūdingu „Neptūno“ sugrįžimu ir pergale

Ąžuolas Tubelis (Neptūno nuotr.)

Ketvirtajame kėlinyje spurtavusi Klaipėdos „Neptūno“ komanda Ąžuolo Tubelio debiutą pažymėjo pergale.

Ketvirtadienį Mindaugo Brazio auklėtiniai po įspūdingo paskutinio ketvirčio Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pirmojo etapo rungtynėse 84:78 įveikė „Gargždus“.

Ši pergalė klaipėdiečiams garantavo patekimą į KMT ketvirtfinalį.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Neptūno“ deficitas buvo pasiekęs 14 taškų (57:71), tačiau tuomet paskutinę 8 minučių atkarpą klaipėdiečiai laimėjo 27:7 ir iškovojo pergalę.

12 taškų ketvirtajame kėlinyje pelnęs Ignas Sargiūnas iš viso surinko 19 ir 2 rezultatyvius perdavimus.

„Neptūno“ komandoje ketvirtadienį debiutavo Tubelis. Po kelių metų JAV į tėvynę sugrįžęs krepšininkas iškart sėkmingai įsiliejo į naujos ekipos žaidimą. Puolėjas per kiek daugiau nei 19 minučių pelnė 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų. Tai – geriausias rodiklis jo komandoje.

Tuo metu Gargždų ekipoje rezultatyviausias vėl buvo Nicholas Wardas, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius.

Citadele KMT ketvirtfinalyje vietas be klaipėdiečių jau užsitikrinę Kauno „Žalgirio“, Vilniaus „Ryto“, Panevėžio „7bet-Lietkabelio“, Jonavos „CBet“, Vilniaus „Wolves“ ir „Šiaulių“ klubai.

Nors Citadele KMT pirmajame etape dar laukia vienas turas, jis nieko nelems – antrąsias vietas grupėse užims Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ bei Kėdainių „Nevėžis-Optibet“. Šios dvi komandos sužais du mačus, kuriuose geresnį įmestų-praleistų taškų skirtumą turinti ekipa taps paskutiniąja ketvirtfinalio dalyve.