Tsitsipas trečią kartą laimėjo Monte Karlo turnyrą

Stefanos Tsitsipas laimėjo Monte Karlo turnyrą. ATP facebook nuotr.

Stefanos Tsitsipas trečią kartą per ketverius metus laimėjo Monte Karle vykusį „Masters“ serijos turnyrą. Graikas finale 6:1, 6:4 nugalėjo Casperą Ruudą.

Po valandą ir 37 minutes trukusios finalo kovos Tsitsipas tapo penktu žaidėju, kuris šiame turnyre triumfavo mažiausiai tris kartus. Iki jo tai pavyko padaryti Rafaeliui Nadaliui (11), Bjornas Borgas (3), Thomasas Musteris (3) ir Illie NAstase (3).

„Tai buvo labai sudėtinga savaitė, todėl laimėti šį turnyrą yra neįtikėtina, – po pergalės kalbėjo Tsitsipas. – Negaliu atsidėkoti tėvams ir draugams, taip pat ir Dievui. Esu nepaprastai dėkingas kiekvienam asmeniui šioje kelionėje. Trečias kartas dar ypatingesnis nei pirmas ar antras. Tai neįtikėtina pergalė man.“

Tsitsipas šiuo metu reitinge užima 12 vietą, tačiau po triumfo Monte Karlo pakils į septintą vietą. Ruudas ATP klasifikacijoje pakils į šeštą vietą.

Abu Monte Karlo finalininkai toliau vyks į Barseloną, kur dalyvaus ATP 500 serijos turnyre.