Triuškinančią persvarą iššvaistę lietuviai neįveikė Europos čempionato ketvirtfinalio

Lietuvos rinktinė nusileido Belgrijos krepšininkams. FIBA nuotr.

Lietuvos jaunimo iki dvidešimties metų rinktinės patyrė skaudų pralaimėjimą Europos U20 čempionate. Vytauto Pliaugos treniruojama ekipa 71:77 nusileido Belgijos bendraamžiams.

Lietuvos rinktinė po pirmos pusės turėjo net 17 taškų persvarą, tačiau antroje dalyje niekaip negalėjo rasti sėkmingų kelių link varžovų krepšio ir per du kėlinius įmetė tik 21 tašką.

Belgai savo ruožtu antroje dalyje pelnė 44 taškus ir pačioje rungtynių pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Liutauras Lelevičius. Jis per 31 minutę surinko 21 tašką, Motiejus Krivas surinko 14 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. Jis su 22 balais buvo naudingiausias Lietuvos komandoje.

Triuškinamas pergales iki akistatos su Belgija skynusi Lietuvos rinktinė dabar kovos dėl 5-8 vietų.

Belgijos rinktinė tęs kovą dėl medalių ir pusfinalyje kovos su Izraelio krepšininkais.