Triuškinančią „Arsenal“ pergalę įtvirtino brazilo dublis per 2 minutes

Gabrielis Martinelli (Scanpix nuotr.)

Po beveik trijų savaičių pertraukos į „Premier“ lygą sugrįžusi Londono „Arsenal“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę.

Šeštadienį Mikelio Artetos auklėtiniai namuose net 5:0 sutriuškino kitą miesto komandą „Crystal Palace“.

Pirmajame kėlinyje „Arsenal“ komandai dukart kamuolį į vartus siuntė gynėjas Gabrielis, tiesa, antras jo smūgis kiek netikėtai užskaitytas kaip Deano Hendersono įvartis į savuosius vartus.

Įpusėjus antrajam kėliniui po vartininko Davido Raya užkurtos kontratakos „Arsenal“ persvarą dar labiau įtvirtino Leandro Trossardas, o 94 ir 95 min. triuškinimą užbaigė nuo suolo kilęs Gabrielis Martinelli.

Artetos komandai tai buvo pirmosios „Premier“ lygos rungtynės nuo gruodžio 31 d.

5:0 – pakartota didžiausia „Arsenal“ pergalė Londono derbiuose. Nuo to laiko, kai Arteta perėmė „Arsenal“ vairą, komanda pagal laimėtas namų rungtynes užima trečią vietą „Premier“ lygoje. Daugiau jų yra iškovojusios tik „Manchester City“ (60) ir „Liverpool“ ekipos.

Po jos „Arsenal“ bent trumpam pasivijo „Aston Villa“ bei „Man City“ ekipas, kurias taškais lenkia tik „Liverpool“.